Mgr. Stanislav Kutnar

Advokátní kancelář Rožnov pod Radhoštěm

Mgr. Stanislav Kutnar má bohaté zkušenosti v oblasti insolvencí, v rámci kterých se věnuje nejen menším firmám, ale i mezinárodním společnostem. Svým klientům zajišťuje komplexní právní služby od vymáhání pohledávek, přes správní a trestní právo, až po právo občanské a pracovní.

Přehled akademických údajů

Státní závěrečná zkouška ve studijním programu Právo a právní věda, studijní obor Právo na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně z oborů občanského práva, pracovního práva a práva sociálního zabezpečení, trestního práva a práva životního prostředí.
Diplomová práce na téma Analýza konkrétní kolektivní smlouvy (analýze podrobena podniková kolektivní smlouva roku 2012 státního podniku Lesy České republiky, s.p.).

Publikační činnost

  • KUTNAR, STANISLAV. Započítávání pohledávek v pracovněprávních vztazích. Publikováno 22.5.2013. Dostupné na: www.epravo.cz.
  • KUTNAR, STANISLAV. Smlouvy z pohledu nového občanského zákoníku – základní přehled. Publikováno 18.12.2013. Dostupné na: www.epravo.cz.

Kontaktujte nás

Často jsme mimo kancelář u soudu či klientů. Domluvte si prosím termín schůzky vždy předem, brzy se Vám ozveme. Jen tak budeme mít na Váš případ dostatek prostoru.

Adresa Advokátní kancelář Kutnar & Kutnarová s.r.o. Pionýrská 495 756 61 Rožnov pod Radhoštěm info@akkk-roznov.cz
Map underMap