Obchodní právo

vše pro firmy a podnikatele

Povinnosti, které ze zákonů a jiných právních předpisů pro podnikatele a společnosti plynou, bývají spletité a jejich neznalost neomlouvá. Díky naší Advokátní kanceláři Kutnar & Kutnarová budete mít veškeré záležitosti z obchodního práva v pořádku a můžete se tak naplno věnovat své práci. Připravíme či zrevidujeme pro Vás jak smlouvy s obchodními partnery, tak i interní dokumenty. Velkou pozornost je nyní potřeba věnovat smlouvám o výkonu funkce, zejména pak podrobné specifikaci odměny za výkon funkce náležející. Velmi nebezpečným je také existující souběh výkonu funkce statutárního orgánu a pracovního poměru. Na veškerá rizika Vás včas upozorníme a pomůžeme Vám naleznout to nejlepší řešení.

Obchodní smlouvy na míru

Potřebujete založit společnost nebo převést obchodní podíl? Připravovat pozvánky či jiné podklady pro valnou hromadu společnosti, sepisovat či revidovat smlouvy s obchodními partnery, spravovat či vymáhat Vaše pohledávky, provádět monitoring insolvenčního rejstříku s ohledem na možné úpadky Vašich dlužníků či zastupovat před soudy či správními orgány? To a mnoho dalšího jsme schopni řádně vyřešit. Neváhejte nás kontaktovat.

Buďte ve svém podnikání úspěšní

Zajišťování veškerých dokumentů a smluv je časově velmi náročné. V případě nedostatku zkušeností hrozí riziko chyb a omylů, které mohou vést až k ukončení a předčasné likvidaci společnosti. Buďte vždy o krok napřed a předejte veškerou právní agentu odborníkům. Ušetříme Vám čas, starosti i případné spory. Navrhneme a zoptimalizujeme všechny kroky tak, aby odpovídaly Vašim potřebám a požadavkům.

Od založení až po likvidaci společnosti

Provedeme Vás všemi cestami práva

Ať už je vaše podnikatelská činnost teprve v plánech, máte rozjetou společnost, nebo uvažujete o její likvidaci, staneme se právní oporou v každém Vašem rozhodnutí. Vaši společnost založíme, poradíme Vám v začátcích a s naší pomoci snadno a rychle vyřešíte případné spory a právní nejasnosti.

  • Založení společnosti
  • Příprava a revize smluv podnikatelů a živnostníků
  • Zaměstnanecké poměry a kompletní pracovní právo
  • Společenské smlouvy a stanovy
  • Organizace valných hromad
  • Převody obchodních podílů
  • Veškeré právní zastoupení advokátem
  • Uznání dluhu, insolvenční řízení i vymáhání pohledávek
  • Likvidace a zrušení společnosti

Nepatříme ve světě práva k nováčkům

Přestože jsme mladá a dynamická advokátní kancelář, máme v obchodním právu mnoho zkušeností. Staneme se Vaším partnerem ve všech aspektech Vašeho podnikání a komplexně zajistíme vše ve světě korporátního práva.

Pošlete nám dotaz

Kontaktujte nás

Často jsme mimo kancelář u soudu či klientů. Domluvte si prosím termín schůzky vždy předem, brzy se Vám ozveme. Jen tak budeme mít na Váš případ dostatek prostoru.

Adresa Advokátní kancelář Kutnar & Kutnarová s.r.o. Pionýrská 495 756 61 Rožnov pod Radhoštěm info@akkk-roznov.cz
Map underMap