Advokátní kancelář

Kutnar & Kutnarová - Rožnov pod Radhoštěm

Advokátní kancelář Kutnar & Kutnarová s.r.o., poskytuje právní poradenství ve všech oblastech práva. Každý se občas ocitne v situaci, kdy potřebuje právní pomoc či radu. Může se jednat jen o drobnosti v podobě důkladné revize nájemní či kupní smlouvy, oporu při rozvodu, opatrovnickém řízení nebo o rozsáhlejší pomoc v podobě zastoupení před soudy, správními orgány či obhajoby v trestním řízení.

Hledáme cesty k nejlepšímu řešení

Lidský život totiž přináší nejen momenty krásné, ale i ty obtížné, stejně jako je plný výzev, přání a odhodlání pro dosažení vlastního úspěchu. Tomu všemu rozumíme, a proto klientům poskytujeme komplexní právní služby s cílem najít pro ně nejefektivnější a nejméně rizikové řešení. Při poskytování právních služeb klademe důraz na osobní, citlivý přístup ke klientovi, založený na vzájemné důvěře a diskrétnosti.

Neodkládejte problémy na zítra

Klientům radíme, že pokud se v jejich životě vyskytne nějaká nesnáze či otazník v oblasti práva, aby tuto situaci řešili co nejdříve. I když lidové rčení říká „Ráno je moudřejší večera.“, v právu naopak platí „Co můžeš udělat dnes, neodkládej na zítřek.“. Naprostá většina právních postupů je totiž vázaná lhůtami, a i kdyby Váš případ vypadal sebelépe, po dlouhých časových odmlkách nemusí být výsledek tak optimistický, jak se zpočátku zdálo.

Spolupracujeme s nejlepšími

Dokonce, i když se Váš případ může zdát beznadějný, podle práva tomu tak zdaleka nemusí být. Pomůžeme Vám tak najít tu správnou cestu z často jen zdánlivě beznadějné situace.

Naše advokátní kancelář navíc s cílem uspokojit širokou poptávku svých klientů, tak i se snahou minimalizovat vzniklé náklady, spolupracuje s řadou advokátních kanceláří, i s celorepublikovou působností, exekutory, insolvenčními správci i notáři.

Pomoc nejen v Rožnově pod Radhoštěm

Pokud hledáte právní pomoc, jsme tu pro Vás. Neváhejte nás kontaktovat, rádi se s Vámi setkáme, zkonzultujeme s Vámi Váš problém a navrhneme nejlepší řešení na míru Vašim potřebám.

Advokátní kancelář sídlí v Rožnově pod Radhoštěm, ale naše právní pomoc funguje po celé České republice.

Poznejte náš tým

Kontaktujte nás

Často jsme mimo kancelář u soudu či klientů. Domluvte si prosím termín schůzky vždy předem, brzy se Vám ozveme. Jen tak budeme mít na Váš případ dostatek prostoru.

Adresa Advokátní kancelář Kutnar & Kutnarová s.r.o. Pionýrská 495 756 61 Rožnov pod Radhoštěm info@akkk-roznov.cz
Map underMap