Tým

pečujeme o Vaše práva

Mgr. Stanislav Kutnar

Po absolvování Právnické fakulty Masarykovy univerzity v Brně nastoupil do jedné z největších advokátních kanceláří v Hradci Králové Advokátní kanceláře Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o., kde působil v týmu insolvenčního správce.

Následně dokonce v týmu insolvenčního správce se zvláštním povolením. Ve své činnosti se zaměřuje především na oblast komplexního poskytování právních služeb, především pak v oblasti kontraktačního práva, vymáhání pohledávek, insolvenčního práva, občanského, pracovníhosprávníhotrestního práva. V oblasti převodu nemovitých věcí poskytuje úplný právní servis v podobě ověření podpisů a účtů advokátní úschovy.

Další podrobnosti

Mgr. Karolína Kutnarová

Absolvovala s vyznamenáním Právnickou fakultu Univerzity Palackého v Olomouci, kde po absolvování magisterského studia nadále působí jako interní doktorandka na Katedře soukromého práva a civilního procesu.

Účastní se řady odborných seminářů, konferencí a publikuje v odborných periodikách. Rovněž působila v jedné z největších advokátních kanceláří v Hradci Králové, Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři s.r.o., kde získla mnoho cenných zkušeností. Zaměřuje se především na oblast občanského práva, zejména pak práva rodinného, insolvenčního, pracovního, práva nemovitostí, práva obchodních společností, správy pohledávek, jakož i práva trestního.

Další podrobnosti

Kontaktujte nás

Často jsme mimo kancelář u soudu či klientů. Domluvte si prosím termín schůzky vždy předem, brzy se Vám ozveme. Jen tak budeme mít na Váš případ dostatek prostoru.

Adresa Advokátní kancelář Kutnar & Kutnarová s.r.o. Pionýrská 495 756 61 Rožnov pod Radhoštěm info@akkk-roznov.cz
Map underMap